Przetoki okołoodbytowe w chorobie Leśniowskiego-Crohn’a

[WIDEO] Zapraszamy do obejrzenia wykładu Pana Profesora Grzegorza Wallnera na temat przetoki okołoodbytowej w chorobie Leśniowskiego-Crohn’a oraz roli chirurga w świecie nowoczesnej farmakoterapii. Prezentacja została zaprezentowana podczas VI Ogólnopolskiej Konferencji Ordynatorów i Kierowników Klinik Chirurgii Ogólnej.

Chirurgia patologicznej otyłości w Polsce

[WIDEO] Zapraszamy do zapoznania się z wykładem Profesora Krzysztofa Paśnika, który został zaprezentowany podczas 1. Kongresu Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej. Przedstawione wystąpienie obejmuje zestawienie danych z kilku dużych badań obejmujących populację Polski oraz ośrodki bariatryczne.

Probiotyki w AIDS

[Wideo] W prezentowanym wideo przedstawione zostały wyniki badań dotyczące pacjentów z AIDS w świetle najnowszych badań z zakresu probiotykoterapii. Zapraszamy do obejrzenia wykładu „Probiotyki w AIDS” Pani Profesor Grażyny Rydzewskiej i Pani Profesor Wiercińskiej-Drapało, który odbył się w trakcie konferencji Gastro Aktualności 2019.

Teoria i praktyka leczenia choroby refluksowej przełyku

[Wideo] Choroba refluksowa przełyku (gastroesophageal reflux disease – GERD) należy do najczęstszych chorób przewodu pokarmowego na świecie. Podstawowym celem leczenia pacjentów z GERD jest zniesienie objawów, poprawa jakości życia i redukcja ryzyka rozwoju powikłań. 

Zapraszamy do obejrzenia wykładu na temat choroby refluksowej przełyku Pani Profesor Anity Gąsiorowskiej, który odbył się w trakcie konferencji Gastro Aktualności 2019.